Darujte zdraví

Vánoce se blíží a vy pro své blízké hledáte opravdu netradiční dárek? Ukažte, že vám na nich skutečně záleží a nespokojte se jen s kosmetikou a ponožkami. Darujte zdraví – darujte poukaz na jógovou terapii.

Jedná se o terapii, která vaše blízké podpoří na jejich životní cestě, posílí jejich zdraví a dodá jim pocit kontroly a vitality. Vše probíhá bezbolestně podle programu, který je každému vytvořený přesně na míru jeho psychického i fyzického zdraví buď v Praze nebo online.

Proč věnovat terapii jako dárek?

O tom, že pravidelné praktikování jógy blahodárné účinky nejen na naši mysl, ale i tělo, jste už možná slyšeli. Ale ne každé cvičení jógy je možné rovnou považovat i za jógovou terapii. V čem je tedy rozdíl? Jógová terapie v sobě snoubí hlubokou moudrost východní filozofie s poznatky 21. století a není to vždy jen o výběru jógových technik. Často se používají i jiné cílené techniky z oblasti koučinku, psychologie nebo vědomého pohybu. Nabízí tedy komplexní přístup pro práci s tělem, myslí a dechem, který je vždy vyladěný na míru potřebám každého klienta.

Jógová terapie je vhodná pro všechny bez ohledu na jejich fyzickou zdatnost, pohlaví, stáří nebo povolání.

Jógová terapie řeší problémy spojené s bolestmi zad, vyhřezlou ploténkou, pooperační stavy, syndromem vyhoření, post – covidovým syndromem, autoimunitními onemocněními, problémy s trávicím traktem, kardiovaskulární problémy nebo reprodukčními problémy. Blahodárná je i pro pacienty s onkologickým onemocněním.

Jógová terapie může být pojatá i jako prevence, kdy posiluje tělo, pomáhá vyladit mysl a dech a tím předchází zdravotním potížím.

Vánoční poukaz plné pohody a vitality

4x jógová terapie v délce 60-90 minut
– uplatni lze osobně v Praze nebo i online
– hodnota poukazu 3900 Kč
– platnost poukazu do 30.6.2022

Objednat vytištěný poukaz můžete s dodáním do Vánoc do 16.12.2021 a elektronický poukaz, který pošlu e-mailem do 23.12.2021.

Jak probíhají seance jógové terapie?

Potkat se můžeme buď naživo v Praze nebo i on-line. Jógová terapie probíhá primárně na individuální úrovni, ale v některých případech je možné, aby setkání probíhala í v menších skupinách do 5 lidí. Vždy záleží na dané situaci a na tom, co je pro klienty nejlepší.  Program je šitý na mírů vašim potřebám a symptomům. Navíc je doplněn terapeutickou konverzací, která vede k hlubšímu pochopení souvislostí. Z jógové terapie tak mohou čerpat studenti, manažeři, vrcholoví sportovci ale i ti, kteří si k pohybu teprve hledají cestu. Aby jógová terapie přinesla maximum užitku, doporučuji využít balíček 4 sezení, kdy první 2 sezení jsou terapeutická a následující 2 jsou pak praktická.

První sezení

První sezení

První sezení je zaměřeno diagnostiku a probíhá v rozpětí 60 – 90 minut. Společně si projdeme váš současný zdravotní stav, ale i vaše cíle, kterých s pomocí jógové terapie chcete dosáhnout.

Druhé sezení

Druhé sezení

Na druhém setkání se zaměříme na váš dech a na vědomou práci s ním. Společně zjistíme, jaké jsou možnosti vašeho těla a dechu, co vám lahodí a kde je prostor, kam se ještě posunout.

Další sezení

Další sezení

Na základě prvního a druhého setkání je zhotovený program přímo na míru potřebám klienta. Náplních dalších 2 setkání je pak už samotná jógová terapie, která zahrnuje cvičení jak fyzické, tak i dechové, včetně relaxace.

Objednat dárkový poukaz